UYARI

Print

 

drcz.org ve kardiyolojiuzmanı.com siteleri kalp ve damar hastalıkları ve kalp sağlığı ile ilgili bilgiler vermek üzere kurulmuş sitelerdir. Siteler kanalıyla sağlık hizmeti verilmemektedir. Bu sitelerdeki tüm yazılar ve resimler site yazarlarının bilgi ve tecrübelerinin aktarımından ve ilgili konu hakkındaki kaynaklardan ibarettir. Yapılan bilgilendirmeler  bu siteyi hazırlayanların eğitim aldığı eğitim ve tecrübelere dayalıdır. Tıp uygulamaları ülkeden ülkeye ve hekimden hekime farklılık gösterebilir. Bu nedenle sitede yer alan yaklaşım biçimleri başka bir hekim tarafından kabul görmeyebilir.  

Bu site sağlık hizmeti sunmamaktadır, kişileri bilgilendirmek ve site sahibi hakkında bilgi vermek amacı ile hazırlanmıştır. Sitedeki bilgiler hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılmak üzere verilmemiştir. Tanı ve tedaviler mutlaka bir hekim tarafından yapılması gereken işlemlerdir. Site içeriğinin bir şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak sorumluluk ziyaretçiye aittir.

drcz.org ve kardiyolojiuzmanı.com  üzerinden bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle www.drcz.org sitesine sorumluluk yükletilemez, yöneltilemez.

Sitelerin içeriği sürekli güncel bilgilerle desteklenmektedir. Yine de  tıp er an gelişip-güncellenmektedir. Sitede içeren bilgilerde güncel bilgiler bulunmayabilir. Herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir doktora başvurmalısınız.  

 

Bu siteleri ziyaret etmiş kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar.

 

 

2011 Yrd. Doç. Dr. Cemil ZENCİR Kardiyoloji Uzmanı - Adnan Menderes Üniversitesi - AYDIN - YASAL UYARI.
Powered by Joomla 1.7 Templates
joomla stats